GOLDEXPO WARSZAWA

to targi dedykowane branży złotniczo-jubilerskiej, mające służyć budowaniu relacji z dotychczasowymi i potencjalnymi kontrahentami. Organizowane przez Fundację dla Rozwoju Polskiej Branży Złotniczo-Jubilerskiej – ludzi ze środowiska złotniczo-jubilerskiego, którym zależy na jedności i rozwoju branży, wieloletnich uczestników branżowych targów zarówno polskich, jak i zagranicznych.

REJESTRACJA DLA ZWIEDZAJĄCYCH

ZOSTAŁA OTWARTA

To wydarzenie łączące nie tylko prezentację najnowszych trendów modowych w biżuterii, najnowszych systemów technologicznych i produkcyjnych, ale również bogata oferta warsztatowa dla uczestników biorących udział w prezentacjach, szkoleniach, seminariach, czy konferencjach dla specjalistów branży złotniczo-jubilerskiej.

MIEJSCE TARGÓW I WYSTAWY
CENTRUM EXPO XXI

ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa

JAK DOJECHAĆ NA TARGI

Dojazd do hali Expo autobusami linii: 105, 136, 167, 178, 184, 186, 255, 414, 523 - przystanek PKP WOLA (Kasprzaka). Rozkład jazdy autobusów dostępny jest na stronie www.wtp.waw.pl

Poruszając się metrem M1 należy wysiąść na przystanku: - Świętokrzyska, a następnie przesiąść się (przystanek Metro Świętokrzyska 04) w autobus numer 178 (kierunek Skorosze) i wysiąść na przystanku PKP WOLA (Kasprzaka)
- Politechnika, a następnie przesiąść się (przystanek Metro Politechnika 02) w autobus numer 523 (kierunek Stare Bemowo) i wysiąść na przystanku PKP WOLA (Kasprzaka) Poruszając się metrem M2 należy wysiąść na przystanku Rondo Daszyńskiego, a następnie przesiąść się (przystanek Rondo Daszyńskiego 02) w autobus:
- numer 105 (kierunek os. Górczewska) i wysiąść na przystanku PKP WOLA (Kasprzaka)
- numer 178 (kierunek Skorosze) i wysiąść na przystanku PKP WOLA (Kasprzaka)
- numer 255 (kierunek cm. Wolski) i wysiąść na przystanku PKP WOLA (Kasprzaka)
Rozkład jazdy metra dostępny jest na stronie www.wtp.waw.pl

Korzystając z tramwaju należy wysiąść na Alejach Jerozolimskich. Na wysokości Placu Zawiszy przesiąść się do autobusu jadący w kierunku ulicy Kasprzaka i wysiąść na przystanku PKP Kasprzaka lub Prądzyńskiego. Tramwaj linii 11 zatrzymuje się na przystanku „Sokołowska 04”. Stąd należy udać się do końca ulicy Bema i skręcić w prawo w ul. Prądzyńskiego. Rozkład jazdy tramwajów dostępny jest na stronie www.wtp.waw.pl

EXPO XXI znajduję się na Woli, w bardzo bliskiej odległości od Dworca Centralnego i Zachodniego oraz międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina. Jadąc samochodem należy kierować się na Szczęśliwice, w kierunku ulic: Towarowa i Kasprzaka. Jadąc od Centrum Alejami Jerozolimskimi należy kierować się w stronę Placu Zawiszy, a następnie skręcić w Towarową, później na rondzie Daszyńskiego skręcić w Kasprzaka, a następnie skręcić w lewo w Bema.
Poszukując drogi dojazdowej samochodem skorzystaj ze strony mapy.google.pl
TOP